Bitcoin

Počet Přepočet

3042 USD 61539.66 CZK

Těžba BitCoinu

Jak těžba v BitCoinmineru pracuje?

Tato služba poskytuje uživatelům a jejich zařízením úlohy s mnohem menší složitostí řešení, než jaké by dostali v Bitcoinové síti. Jednou za čas se však stane, že odevzdané řešení splňuje podmínky Bitcoin sítě a pool získá odměnu 25BTC. Odměna 25 BTC je následně rozdělena mezi všechny přispívající uživatele v závislosti na tom, kolik řešení v daném kole uživatel odevzdal. Zjednodušený výpočet odměny je následující:

(25BTC - 3 BTC poplatek) * (počet řešení odevzdaných uživatelem) / (celkový počet odevzdaných řešení v aktuálním kole)

Řešení se mezi jednotlivými koly nepřenášejí. Jakmile pool vytěží blok, odměnu dostanou pouze uživatelé, kteří v daném kole odevzdali nějaké řešení, a to právě v poměru množství odevzdané práce. To je hlavní princip těžby v poolu.

Proč potřebuji BitCoinminer.cz ?

Bitcoiny jsou zpravidla těženy v dávkách po dvacetipěti s tím, že celou částku obdrží právě jeden člověk. Navíc spolu lidé ve snaze získat odměnu z těžení soutěží.

Pokud těžíš Bitcoiny sám na sebe, může trvat velmi dlouho, než získáš nějakou odměnu. Naproti tomu je těžba v poolu způsobem, jakým získávat menší částky mnohem častěji. Pokud k těžbě využíváš běžný procesor nebo grafickou jednotku GPU, je těžba v poolu prakticky jediným způsobem, jakým kdy nalézt alespoň nějaké bitcoiny.

Společně vytěžíme více.

Těžba u Bitcoinmineru je způsob, jakým může více lidí spolupracovat na těžení bitcoinů a společně sdílet některé výhody.

Je to bezpečné?

Teoreticky, z pozice správce, můžu sebrat všechny vytěžené Bitcoiny a nechat si je pro sebe. Dělat to sice nehodlám, ale úplně rozumím tomu, že lidé správcům nedůvěřují. To je ostatně jejich svobodná volba a celý projekt Bitcoin vlastně o svobodné volbě je.

Tuto službu jsem vymyslel a vytvořil kvůli vzrůstající obtížnosti samostatného těžení bitcoinů, protože jsem hledal způsob, jak zajistit rovnoměrnou návratnost mých investic do těžebních strojů. Bývaly dny, kdy se mi s nejvýkonnějším strojem na trhu nedařilo nalézt blok. Nižší, ale pravidelné odměny z těžby v poolu mi naopak pomohly snížit rizikovost mé investice.

Jak můžu začít?

1. Nainstaluj si na svůj počítač BitCoin peněženku.

  • Stáhnou BTC peněženku zde.
  • Sesynchronizuj svoji BTC peněženku v počítači (může trvat dva dny i déle...)

2. Založ si účet na bitcoinminer.cz

  • Registrace
  • Ověř svůj email (může přijít vhod při řešení problémů)
  • Přihlaš se
  • Zadej adresu své peněženky - může to být také peněženka registrovaná online
  • Objednej si výkon dle tabulky od 10.000,- Kč ( cca 856 Mh/s )
  • Z vaší interní sekce ,,můj účet,, nám napište o jaký výkon máte zájem. ( bez objednaného výkonu, nelze těžit )

3. Spusť těžbu

Spusť jedním tlačítkem těžbu.